Kender du allerede vores Android- og iOS-app?

Det er det ideelle supplement til vores websted. De vigtigste data er endda tilgængelige offline, og søgefunktionen med filterindstillinger hjælper dig med hurtigt at finde dine yndlingssteder.

Overfør koordinaterne for et sted direkte fra appen til dit navigationsprogram, eller få adgang til detaljerede oplysninger og billeder på vores websted med et enkelt klik.

Planlæg dine ture ved at organisere dine destinationer i så mange lister, som du vil, på din bærbare computer, tablet, smartphone eller Mac/PC. Med muligheden for synkronisering har du alle lister til rådighed på alle enheder.

I 2023 vil vi fortsætte med at forbedre appen og konstant øge kvaliteten af banen data, takket være støtte fra vores brugere og især vores klubmedlemmer.

Bliv medlem af vores fællesskab, og få glæde af et reklamefrit websted og en reklamefri app.

Vi ønsker dig gode og uforglemmelige ture!

Medlemskab af klubben

For at kunne bruge alle appens funktioner fuldt ud er det nødvendigt med et klubmedlemskab. Da vi ikke reklamerer på hjemmesiden eller i appen, finansieres vi udelukkende af de lave årlige klubgebyrer på i øjeblikket 5,- EUR. Du kan finde flere oplysninger om klubbens fordele her.

Trial Club

Hvis du gerne vil se nærmere på vores tjenester og appen, anbefaler vi vores prøveklub, som giver dig mulighed for at teste og lære appen og hjemmesidens klubfunktioner at kende i detaljer i 7 dage.

Når du er logget ind, kan prøveklubben nemt tilføjes/aktiveres via menuen PROFIL -> Medlemskab .

Aktivering af appen / synkronisering af nye favoritter

Klubmedlemmer, der logger ind i appen med deres adgangsdata fra hjemmesiden, får en interessant funktion ud over adgang til alle detaljerede data. Det er muligt at synkronisere webstedets favoritter med appen. Det hele fungerer naturligvis også omvendt: Lister over favoritter, der er oprettet i appen, er også synlige på webstedet efter synkronisering. Et andet pluspunkt er muligheden for at ændre navnet på favoritlisterne via appen. Indtil videre mangler hjemmesiden den tilsvarende funktion.

Vigtigt: Favoritterne skal være organiseret i favoritlister på webstedet. Kun lister tages i betragtning, når der synkroniseres med appen. Desværre kan steder, der er blevet tilføjet til favoritterne, men kun på den globale kollektive liste, ikke synkroniseres på nuværende tidspunkt.

Hent vores app - tilgængelig på Google Play og i App Store!

Du kan se en kort introduktion her:

Flere artikler

We use cookies
Vores hjemmeside har brug for cookies for at fungere. De tjener kun funktionalitet. Vi bruger ikke reklame eller sporing af cookies og bruger ikke Google Analytics eller en sammenlignelig løsning. Vi bruger dog tjenester såsom YouTube, Google Maps, Tripadvisor og andre. Tjenesteudbyderne indstiller normalt deres egne cookies til dette. Disse er ikke inden for vores indflydelsessfære. Du kan nu selv bestemme, om du vil tillade alle cookies eller ej. Bemærk, at hvis cookies afvises, fungerer vores websted ikke korrekt.